Míče na házenou

Školní ligy

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj

Dnes slaví

4.6.2018 | admin otevřeno: 3335 x

Zuberské školní ligy miniházené

Ve středu 30. 5. a ve čtvrtek 31. 5. 2018 proběhly v Zuberské ROBE Aréně poslední 4 letošní turnaje zuberských školních lig. V celém roce se do Zuberské školní ligy 'A' a Zuberské školní ligy 'B' zapojily první až čtvrté ročníky základních škol ze Zubří, Poličné, Vidče, Dolní Bečvy, Zašové a Valašské Bystřice.

Za celý školní rok se uskutečnilo v obou školních ligách 11 turnajů a bylo odučeno cca 50 hodin házené na každé škole. S přibývajícím časem šlo na dětech poznat, že i ve školní tělesné výchově se bez naší přítomnosti házené věnují a základní cíl tohoto projektu jsme tak,  myslím si, splnili. Na dětech byl vidět veliký pokrok a odměnou pro nás bylo nadšení v očích kluků a holek, kteří na alespoň jeden turnaj přijeli. 

Poděkovat bychom chtěli všem školám, učitelům a ředitelům za spolupráci v tomto roce. Věříme, že i v příštím roce budeme v takovémto složení pokračovat a třeba se k nám přidá další škola z okolí. 

 

S přáním klidného závěru školního roku

za HC ROBE Zubří

a ZŠ Zubří Matěj Šustáček