4.6.2018 | admin otevřeno: 3373 x

Turnaj OPEN 2018 pražské školní ligy miniházené zná už své vítěze

Za účasti 24 pražských škol v kategorii starších dětí ze 4. - 5. tříd a 22 škol ve druhé kategorii, což jsou děti z 1. - 3. tříd, které se ve středu 30. 5. sešli v areálu TJ Astra Praha, které nabídlo skoro domácí prostředí, ochota a výpomoc personálu je na jedničku s hvězdičkou, výborné občerstvení a doplňování pitného režimu pro všechny po celý den zajišťovalo Bistro přímo na Astře.

Po turnaji OPEN 2018, kde se potkávají děti ze všech 8 pražských školních lig, už známe vládce Prahy ve školní miniházené.

Stali se jimi žáci ZŠ O. Chlupa v kategorii 4. - 5. tříd,  a žáci ZŠ Zličín v kategorii 1. - 3. tříd. Gratulejme!!!

Letošní turnaj Open byl každoročně oslavou sportovních zážitků, vynikajících házenkářských výkonů a rozzářených dětských tváří. Děti ve svých kategoriích bojovaly rozdělení do čtyř skupin, z každé z nich postupovali dva první týmy do čtvrtfinále, následně semifinále a finále. Ostatní hrály o umístění. Herní kvalita turnaje byla vysoká, o čemž svědčí, velmi vyrovnané výsledky ze základních skupin, kdy o postupu ve třech skupinách rozhodovalo až páté kritérium a i tak to bylo velmi těsné, o postupu rozhodl jeden jediný gól v celkovém součtu.

Od začátku školního roku, je rozhodně znát a vidět na dětech jejich herní posun a zlepšené individuální technické dovednosti. Velké díky patří trenérům, učitelům a dobrovolníkům, kteří se celoročně s dětmi na kroužcích piplají a snaží se jim předat své zkušenosti a naučit základy pro házenou.

Turnaje Open se nakonec zúčastnilo přes 400 dětí. Věřím, že všechny děti si venkovní turnaj užily, nejen proto, že nám počasí přálo a obrovská bouřka dorazila na Prahu 10 až po skončení turnaje v odpoledních hodinách, ale i proto, že měly k dispozici skákací hrad, překážkové dráhy a soutěž ve  střelbě na přesnost.  

 

Děkujeme za účast a podporu týmu žen DHC Slavia Praha, které se postaraly o podpisovou akci, nespočet selfiček a o předávání cen na závěrečném ceremoniálu.

 

Účastníci Open 2018:

 

OPEN 2018     1. - 3. Třída

 

Skupina „A“ 

FILOSOFSKÁ 

KUNCOVA

SUNNY CANADIAN

JÍLOVÉ u PAHY

U VRŠOVICKÉHO NÁDR. II.

 

Skupina „B“

J. MASARYKA 

U VRŠOVICKÉHO NÁDRAŽÍ I.

HOSTIVAŘ

CHÝNĚ

BUREŠOVA

 

Skupina „C“

ZLIČÍN

MAZURSKÁ

KE KATEŘINKÁM

KŘIMICKÁ

ŠVEHLOVA

 

Skupina „D“

ZÁRUBOVA

NÁM. SVOBODY

HOSTIVICE

ŽERNOSECKÁ

B. HRABALA

 

OPEN 2018     4. - 5. Třída

 

Skupina „A“

U ROHÁČOVÝCH KASÁREN

FILOSOFSKÁ 

J. MASARYKA

HOSTIVAŘ 

CHÝNĚ

 

Skupina „B“

KUNCOVA

U VRŠOVICKÉHO NÁDR.

SUNNY CANADIAN

PETŘINY

BUREŠOVA

 

Skupina „C“

NEDVĚDOVO NÁM.

O. CHLUPA

KE KATEŘINKÁM

KŘIMICKÁ

HOSTIVICE

ŽERNOSECKÁ

 

Skupina „D“

ZÁRUBOVA

JÍLOVÉ u PRAHY

NÁM. SVOBODY

ZLIČÍN

B. HRABALA

ŠVEHLOVA

 

 

Petra Vítková