28.5.2018 | admin otevřeno: 3948 x

Vsetínská ŠL v miniházené

Dne 22.5.2018 v hale na Lapači skončil další ročník Vsetínských škol v házené pod záštitou KH Vsetín. Turnaje se zúčastnili tyto školy: Vsetín- Ohrada ,Vsetín- Rokytnice, Vsetín-Integra, Vsetín -Sychrov ,Huslenky a Hovězí a to v kategorii dívek a chlapců.

Celkem v ročníku 2017/2018 bylo odehráno 9 turnajů. V podzimní části 4 a to 5,4,3,2, tříd kde děti hráli bez počítání branek jen pro radost ze hry.
V jarní části to samé akorát poslední turnaj byl výběr škol ,kde se počítali i branky, protože se hrálo o putovní pohár.
V závěrečném turnaji se v kategorii kluků nejvíce dařilo Vsetínu-Ohradě ,kteří získali putovní a zlatý pohár,stříbrný pohár a druhé místo vybojovali Vsetín- Rokytnice, třetí místo a bronzový pohár Hovězí. Na dalších místech se umístili Vsetín-Sychrov,  Huslenky a Vsetín- Integra.
V kategorii dívek se umístili na prvním místě a Putovní a zlatý pohár získalo opět družstvo Vsetína-Ohrady. Na druhém místě a stříbrný pohár získalo Vsetín-integra, třetí a bronzový pohár Hovězí. Na dalších místech pak Huslenky, Vsetín- Rokytnice a
Vsetín -Sychrov.

K vidění byly  krasné utkaní ,kde se již projevilo umění dětí v házené. A pro oddíl házené KH Vsetín opět několik nových adeptů, kterým se házená zalíbila a staly se novými členy klubu.

Tímto turnajem jsme zakončili již osmý ročník Vsetínské školní ligy  v házené. 

Zpracoval Aleš Pospíšil vedoucí Vsetínské školní ligy. Foto : Jiří Žůrek.