30.12.2014 | admin otevřeno: 3457 x

Podbrdská školní liga

Dne 16. 12. se v naší základní škole ve Strašicích uskutečnil turnaj v miniházené, žáků 1. stupně. Turnaje se zúčastnily ZŠ Karla Vokáče Strašice, ZŠ Dobřív a ZŠ Ulice Míru. Každá škola měla složené dva týmy.

Jeden byl v mladší kategorii 2. a 3. třída a druhý ve starší kategorii 4. a 5. třída. Turnaj byl organizován tak, že každý tým sehrál dvě utkání se stejným protivníkem. Všechny zápasy byly napínavé. Až do poslední minuty nebylo o vítězi rozhodnuto.

Ve starší kategorii obsadila první místo ZŠ Ulice Míru, těsně za ní skončila ZŠ Strašice a třetí místo obsadila ZŠ Dobřív. V mladší kategorii kralovali borci ze ZŠ Strašice, na druhém místě skončil Dobřív a na třetí pozici ZŠ Ulice Míru.

Celý turnaj se odehrál ve výborné atmosféře a hlavně v duchu fair play. Snad všichni zúčastnění se dožadovali dalších turnajů v tomto kreativním kolektivním sportu. Učitelé je nadšeným sportovcům přislíbili.

Autor: Jiří Monhart