23.11.2014 | admin otevřeno: 3220 x

Školní ligy Lašská a Beskydská odstartovaly

Ve čtvrtek 13. listopadu a v pátek 14. listopadu byly ve spolupráci s Klubem házené Kopřivnice a místních škol zahájeny nový ročníky Lašské ligy MINIHÁZENÉ a Beskydské ligy MINIHÁZENÉ 2014 - 15. Mladí házenkáři změří své sportovní umění během školního roku celkem ve 4 turnajích.

Nový ročník Lašské ligy odstartoval v hale Základní školy Emila Zátopka v Kopřivnici. První místo si vybojoval Wunder Team ZŠ Emila Zátopka, druhé místo ZŠ Lubina a třetí příčka patřila ZŠ 17. listopadu, na čtvrtém místě ZŠ Alšova a na páté příčce družstvo ZŠ Milady Horákové. Děti měly radost z každé dosažené branky v síti soupeře. Další kolo proběhne do konce kalendářního roku.

První turnaj Beskydské ligy se odehrál v hale Základní školy Emila Zátopka v Kopřivnici. Mohli jsme sledovat nadšení z pohybu a hry dětí. Diváci v hale se přesvědčili, že miniházená děti ve školách přitahuje. Turnaj vyhrálo družstvo ZŠ Štramberku před ZŠ Svaté Zdislavy z Kopřivnice. Třetí místo patří ZŠ Trojanovice a čtvrtá skončila ZŠ Kopřivnice – Mniší. Všichni se již těší na druhé kolo, které bude odehráno v prosinci.

Všichni se navzájem povzbuzovali a za dosažené výsledky byli odměněni sladkostmi.

Autor: Jaromír Petřek