28.2.2014 | admin otevřeno: 3048 x

Frýdecká školní liga jede!!!

Vánoční prázdniny jsou již dávno za námi a opět jsme se sešli k jarní části školní ligy. I. kolo jsme nastartovali ve středu 12. 2. 2014.

Turnaje se zúčastnilo osm družstev z celého okresu Frýdek-Místek. A bylo na co se dívat!!! Družstva byla rozlosována do dvou výkonnostních kategorií.  V první, tedy v nižší skupině, se utkali žáci 8. ZŠ, 5. ZŠ Frýdek-Místek, ZŠ Dobratice a ZŠ Paskov. Tato skupina byla velice vyrovnaná. Třem družstvům se podařilo ukořistit dvě vítězství a o konečném vítězství musel rozhodnout rozdíl skóre. První místo obsadila 5. ZŠ, dále se umístila ZŠ Dobratice, 8. ZŠ a bez výhry skončilo družstvo Paskova.

Elitní skupina výkonnostně silnějších družstev měla méně dramatický průběh. Svou dominantní roli uhájila 6. ZŠ. Na druhém místě se umístila 11. ZŠ. První vítězství zaznamenal host z Čeladné a na posledním místě se umístilo družstvo ZŠ Paskov.

Dramatický průběh a skvělé sportovní výkony slibuje druhé kolo I. Frýdecké školní ligy, které se uskuteční 19. března ve sportovní hale SŠED na ul. Pionýrů od 15:00.

Autor: Tomáš Horáček