img

Polanecká školní liga III a IV

V Polance se uskutečnily další dvě školní ligy. Protože jsme si termíny naplánovali kolem Mikuláše, připravili jsme pro děti kromě miniházené i Mikulášské dovednostní soutěže.

Celý článek
img

Polanecká školní liga II má odehráno pro letošní rok 2017

V úterý 10.10. 2017 a 21.11. se uskutečnila Polanecká školní liga II. Po společném zahájení svedli mezi sebou jednotlivá družstva souboje v miniházené i v dovednostních soutěžích a vyzkoušeli jsme shot-out. Všichni nastoupili s maximálním nasazením.

Celý článek
img

Hradišťská školní liga

V pátek 8. 12. 2017 proběhl v ZŠ Jarošov poslední turnaj Hradišťské školní ligy v letošním roce. Hned na začátku čekalo všechny děti jedno malé překvapení - premiérově se turnaj hrál bez počítání skóre, což děti hodně zaskočilo.

Celý článek
img

Jantarova novojičínská školní liga zářila úsměvem a radostí.

Již pátým rokem pořádáme oblíbenou mezi menšími základními školy „Jantarovou novojičínskou ligu základek“. Na podzim 2017 se nám znovu rozběhla tato školní liga a děti zářili úsměvem a radostí nad svými výkony. Že někdo prohrál nějaké utkání, to jim vůbec nevadilo a byli rádi, že mohou sportovat a hrát miniházenou.

Celý článek
img

Palackého novojičínská školní liga i letos.

Již šestým rokem pořádáme „Palackého novojičínskou ligu základek“. Na podzim 2017 se nám znovu rozběhla plnou parou.

Celý článek
img

Mikuláš dorazil na školní ligu do Mělníka

V úterý 5.12 proběhlo již třetí kolo školní ligy v miniházené 4+1 pod záštitou Házené Mělník a za podpory Města Mělník a Nadace ČEZ. Všech pět základních škol dorazilo na Mikulášské kolo v hojném počtu 13 družstev. Odehráno bylo během turnaje 30 utkání , ve kterých děti předvedli svoje házenkářské dovednosti. Na konci turnaje čekalo na děti překvapení , dorazil Mikuláš s čertem a rozdali dětem sladké odměny.

Celý článek
img

Dnes pokračovala KUTNOHORSKÁ ŠKOLNÍ LIGA v miniházené.

Dnes se konal druhý turnaj jubilejního desátého ročníku této populární školní soutěže, v kategorii 1.-3.tříd zvítězil Žižkov, v kategorii 4.-5.tříd po boji Masaryčka ..........

Celý článek
img

Miniházená v Opavě

Pod záštitou házenkářského klubu sk p.e.m.a. Opava se odehrála podzimní část Opavské školní ligy a Opavské ligy ŠD 2017/2018.

Celý článek
img

Rozjela se LAUDONOVA NOVOJIČÍNSKÁ LIGA ZÁKLADEK

Nejstarší školní liga na Novojičínsku „LAUDONOVA NOVOJIČÍNSKÁ LIGA ZÁKLADEK“ na podzim 2017 pokračovala 1. turnajem šestého ročníku.

Celý článek
img

Vsetínské školní ligy

Dne 22.11.2017 se ve vsetínské hale na Lapači ukončila podzimní část Vsetínské školní ligy v miniházené.

Celý článek