img

ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les

V pondělí 17. ledna 2022 se v Ostravě na ZŠ a MŠ Ostrava- Bělský les uskutečnilo první kolo školní ligy v miniházené. Hrálo celkem 8 týmů, ve dvou kategoriích 3 a 5 tříd , v každé po čtyřech týmech.

Celý článek
img

Bohumínská školní liga

V plánované termíny proběhly ve třídách bohumínských škol utkání v miniházené. Žáci se po rozcvičce seznámili s pravidly miniházené, které je moc bavily.(POZOR NA ŽRALOKA - žralok je brankář a rybičky plavou v hřišti)

Celý článek
img

Polanecká školní liga

V průběhu září - prosince uspořádali jednotlivé školy třídní a mezitřídní turnaje. Po rozhýbání formou her a soutěží se žáci seznámili s pravidly miniházené a pak si každé utkání náležitě užívali. Radost z gólu byla obrovská. Těšíme se na další házenkářské momenty.

Celý článek
img

ŠL - Premium, Frýdecká, Místecká

Ve dnech 6.12., 7.12. a 10.12. se uskutečnily školní ligy Premium, Frýdecká a Místecká

Celý článek
img

Beskydsko-Lašské školní ligy

Čtvrtek 9. 12. 2021 se odehrálo druhé kolo Beskydsko-Lašské školní ligy miniházené ročníku 2021 - 22.

Celý článek
img

Beskydsko-Lašská ŠL

Čtvrtek 25.11.2021 patřil po dlouhé době na hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici prvnímu kolu Beskydské a Lašské školní ligy miniházené ročníku 2021- 22. Zůčastnily se družstva ZŠ Emila Zátopka A.B,ZŠ Štramberk,ZŠ npor.Loma Příbor,ZŠ Trojenovice,ZŠ Kozlovice,ZŠ Zdislavy Kopřivnice,ZŠ 17.listopadu Kopřivnice,ZŠ Mniší.

Celý článek
img

Kuřimská školní liga

Dne 12.11 se uskutečnil první turnaj Kuřimské školní ligy, pořádané klubem SK Kuřim. Po dlouhé pauze, jsme se opět setkali na hřišti a v přátelském duchu si zahráli. Sešli se tu děti 1-2 tříd a 3-4 tříd. Některé děti stály na hřišti úplně poprvé a i přesto byl jejich výkon velice sympatický. Po ukončení turnaje obdržely všechny děti sladkou odměnu.

Celý článek
img

MÍSTECKÁ ŠKOLNÍ LIGA

Dne 22.10. proběhl první letošní turnaj Místecké školní ligy. V tělocvičně místecké Střední školy řemesel proběhl turnaj za přítomnosti družstev 11. ZŠ, 6. ZŠ a 8. ZŠ.. Utkání přinesla spoustu branek, krásných okamžiků i pár překvapení.

Celý článek
img

FRÝDECKÁ ŠKOLNÍ LIGA

Ve velmi přátelské atmosféře proběhl dne 2.11. první letošní turnaj Frýdecké školní ligy. Po dlouhé Covidové pauze byla na dětech i trenérech vidět natěšenost na nové házenkářské zkušenosti i zážitky.

Celý článek
img

Ukázkové hodiny miniházené v Chebu

Ukázkové hodiny mini házené na Základních školách v Chebu v rámci projektu Házená Chebsko a házená do škol.

Celý článek