img

6. kolo Lašské a Beskydské školní ligy

Ve čtvrtek 11. 4. 2019 a v pátek 12. 4. 2019 se uskutečnilo závěrečné šesté kolo Beskydské a Lašské školní ligy. Turnaje se odehrály jako tradičně ve sportovní hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Byly vidět velké sportovní pokroky u všech dětí. Už teď se všichni těší na příští ročník. Na závěr turnaje byla sladká odměna.

Celý článek
img

Školní liga v házené pro první třídy ZŠ z Rožnova

Rožnovská a Radhošťská školní liga v malé házené pokračovaly svým dalším kolem ve čtvrtek 11. 4. 2019. Z rožnovských škol dorazilo celkem šest družstev.

Celý článek
img

MOSTECKÁ ŠKOLNÍ LIGA 4 + 1 2018/2019

„Pohodové zápolení prvňáků a druháků“

Celý článek
img

Kutnohorské školní ligy

3. turnajem pokračoval již 11. ročník KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené, vítězství v něm opět slavila v obou kategoriích ZŠ Žižkov a jasně vede i celkově.

Celý článek
img

Dva autobusy do Bělé pod Bezdězem

27. 3. 2019 odjeli dva autobusy z Mladé Boleslavi do Bělé pod Bezdězem na třetí turnaj školní ligy v miniházené. Turnaje se účastnilo 16. týmů ve 4. skupinách.

Celý článek
img

Vsetínská školní liga v plném proudu jarní části.

Po turnaji pátých a čtvrtých tříd se dne 26. 3. 2019 uskutečnil ve vsetínské hale na Lapači třetí turnaj Vsetínské školní ligy v házené.

Celý článek
img

TURNAJ ŠKOL V CHOMUTOVSKÉ ŠKOLNÍ LIZE V MINIHÁZENÉ

Dne 26. 3. 2019 uspořádal klub HK Chomutov první jarní turnaj v miniházené v rámci Chomutovských školních lig v miniházené. Tento turnaj byl určen pro žáky 1. - 3. tříd základních škol v Chomutově a Jirkově. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 6 školních týmů, které mezi sebou bojovali o prvenství v turnaji.

Celý článek
img

Porubské ŠL

V březnu se uskutečnily dva turnaje Porubské školní ligy. 7. 3. 2019 pro 4. - 5. třídy, a 21. 3. 2019 pro 1. - 3. třídy. U starších dominovala ZŠ Monty school, u mladších byly šikovnější děti ze ZŠ Komenského. Ale výsledky nebyly důležité, hlavně, že házená děti bavila.

Celý článek
img

Velkomeziříčská a Měřínská školní liga v miniházené

Regionální školní ligy v miniházené jsou v plném proudu i na Vysočině. DÓZA - středisko volného času Velké Meziříčí ve spolupráci s TJ Sokol Velké Meziříčí uspořádala v letošní sezóně již 3. kolo školních lig v tamní házenkářské hale. Každého kola probíhajícího vždy ve dvou dnech se účastnilo na 120 dětí ZŠ. Hraje se ve dvou kategoriích, 1.-3. třídy a 4.-5.třídy, systém každý s každým.

Celý článek
img

Kuřimská školní liga

Kuřimská školní liga zakončila letošní ročník finálovým turnajem plný emocí a doslova heroických sportovních výkonů dětí.

Celý článek