img

Kuřim a Velké Meziříčí mají svůj originální projekt meziregionální školní ligy.

Nejlepší týmy z kuřimské školní ligy měří síly se třemi základními školami z Velkého Meziříčí.

Celý článek
img

Mělnická ŠL - Blížíme se do finále

V úterý 10. 4. 2018 se uskutečnilo již sedmé kolo školní ligy v miniházené. Na jaře se odehrála celkem 4 základní kola. Děti z pěti mělnických základních škol se na školní ligu připravují v hodinách tělocviku. Velký dík tedy patří paním učitelkám za přípravu a práci s dětmi.

Celý článek
img

MOSTECKÁ ŠKOLNÍ LIGA 4 + 1 2017/2018

„Interligovou plochu zaplnili třeťáci a čtvrťáci“

Celý článek
img

5. kolo Lašské a Beskydské školní ligy miniházené

V pondělí 26.3.2018 se na hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici uskutečnilo 5. kolo Beskydské školní ligy miniházené. Po odehrání celého turnaje byli všichni účastníci sladce odměněni.

Celý článek
img

MORAVIA HANDBALL ACTIVITY 3. TURNAJ

Dne 23.3.2018 se uskutečnil třetí turnaj školní ligy Moravia Handball Activity. Po zimní přestávce jsme se opět všichni sešli ve sportovním centru Trojhalí KAROLINA v Ostravě, opět za účasti pěti škol a celkem deseti družstev.

Celý článek
img

5. ročník Kuřimské školní ligy skončil dramatickým finálovým turnajem

19 družstev ze 7 základních škol se zúčastnilo finálového turnaje již 5. ročníku Kuřimské školní ligy, který nabídl zajímavou a dramatickou podívanou pro téměř 200 dětí. Všechny děti finále prožívaly a těšili se na odměny a medaile. Hala se doslova otřásala díky fandění všech zúčastněných, každý ze zápasů končil hlasitým odpočítáváním posledních vteřin. Nebylo zápasů, který by děti nebojovaly o výsledek až dokonce. Ti, co nevyhráli se již těšili na nový ročník, který by se měl odehrát ve zbrusu nové Kuřimské městské hale.

Celý článek
img

Miniházená v Opavě pokračuje

Ve čtvrtek 22. 3. 2018 v tělocvičnách ZŠ Šrámkova proběhlo další již v pořadí 3. kolo Opavské ligy ŠD. V kategorii 1. – 3. tříd se proti sobě utkala družstva ŠD Vrchní, ŠD Slavkov a ŠD Otická. V kategorii 4. – 5. tříd se utkala družstva ŠD Šrámkova, ŠD Slavkov, ŠD Otická a ŠD Edvarda Beneše.

Celý článek
img

KUTNOHORSKÁ ŠKOLNÍ LIGA

Proběhl třetí turnaj jubilejního desátého ročníku této školní soutěže, v kategorii 1.-3.tříd zvítězil o skóre Žižkov, v kategorii 4.-5.tříd jednoznačně Masaryčka.

Celý článek
img

Centrum handball liga - Ostrava

Centrum handball liga pokračuje!

Celý článek
img

Polanecká školní liga II

V úterý 20.2. 2018 se ve sportovní hale v Polance nad Odrou uskutečnil další ze série turnajů školní ligy. Po společném zahájení, pod vedením zkušených trenérů/učitelů, svedli mezi sebou souboje žáci ze ZŠ H.Salichové, ZŠ Porubská, ZŠ Proskovice, ZŠ a MŠ Stará Ves a ZŠ K.Pokorného. Žáci si vyzkoušeli nesoutěžně i shot-outy a mooooc je to bavilo.

Celý článek