Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Hranická školní liga mladší "jedna"
Hranická školní liga "smíšená" 23
Hranická školní liga "smíšená" 45
Hranická Školní liga starší "dvě"
Hranická školní liga "starší" jedna
Olomoucká liga mladší
Rozpis ligy
1. turnaj 2017/18
4. turnaj
1. turnaj 2018/19
3. turnaj 2018/19
4. turnaj 2018/19
1. turnaj 2019/20
Olomoucká liga starší
Velkobystřická ŠL mladší
Velkobystřická ŠL starší
Žeravická ŠL mladší
Žeravická ŠL starší
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Štěpán Valeš
Škola
ZŠ Kamenná stezka, Kutná Hora
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
38
Počet branek
119
Starty
13.12. 12:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 11
3 branek
13.12. 12:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
9 : 20
5 branek
13.12. 10:00
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 3
1 branek
13.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
9 : 12
3 branek
15.11. 13:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
14 : 16
5 branek
15.11. 11:30
ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
9 : 12
6 branek
15.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
5 : 21
1 branek
15.11. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
25 : 7
3 branek
24.5. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
7 : 11
0 branek
24.5. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
15 : 16
6 branek
24.5. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
14 : 24
5 branek
24.5. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20 : 13
4 branek
26.4. 13:00
Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
8 : 8
2 branek
26.4. 11:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
10 : 12
1 branek
26.4. 10:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 10
2 branek
26.4. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
8 : 16
6 branek
22.3. 12:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
12 : 9
5 branek
22.3. 11:30
ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16 : 12
5 branek
22.3. 11:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
22 : 7
5 branek
22.3. 09:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
19 : 9
1 branek
7.12. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
12 : 26
5 branek
7.12. 09:30
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
17 : 15
2 branek
7.12. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
15 : 16
1 branek
2.11. 11:00
ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
21 : 6
0 branek
2.11. 10:00
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16 : 20
3 branek
2.11. 08:30
ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
7 : 14
1 branek
20.4. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
5 : 12
3 branek
20.4. 10:00
ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
14 : 2
1 branek
20.4. 09:00
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
9 : 11
5 branek
16.3. 10:30
ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
1 : 18
0 branek
Další
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
4. turnaj - výsledky
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Holečkova
10 : 13
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Horka nad Moravou
9 : 9
ZŠ Holečkova - ZŠ Nedvědova "B"
10 : 14
ZŠ Nemilany - ZŠ Nedvědova "A"
14 : 3
ZŠ Nedvědova "B" - ZŠ Nemilany
3 : 3
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Holečkova
1 : 5
ZŠ Nemilany - ZŠ Horka nad Moravou
13 : 7
ZŠ Nedvědova "A" - ZŠ Nedvědova "B"
6 : 16
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
9 : 12
ZŠ Holečkova - ZŠ Nemilany
6 : 5
1. turnaj 2018/19 - rozpis
ZŠ Horka nad Moravou - ZŠ Nedvědova "A"
13 : 8
Následující turnaje
4. turnaj - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ZŠ Nedvědova "B"
4
2
2
0
42 : 28
6
2
ZŠ Holečkova
4
3
0
1
34 : 30
6
3
ZŠ Nemilany
4
2
1
1
35 : 19
5
4
ZŠ Nedvědova "A"
4
1
0
3
31 : 52
2
5
ZŠ Horka nad Moravou
4
0
1
3
26 : 39
1
Tabulka střelců
ZŠ Horka
ZŠ Horka nad Moravou
141
ZŠ Holečková
ZŠ Holečkova
74
ZŠ Nemilany
ZŠ Nemilany
64
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.