Školní ligy

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj

Dnes slaví

Rozpis ligy Beskydská školní liga 2018 - 19

1. kolo

4.10.2018 08:45 001 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ a MŠ Ženklava Hrnčárek,
4.10.2018 09:15 002 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ a MŠ Štramberk Petřek,
4.10.2018 09:45 003 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Příhoda,
4.10.2018 10:15 004 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší Hrnčárek,
4.10.2018 10:45 005 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B Příhoda,
4.10.2018 11:15 006 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ a MŠ Ženklava Petřek,
4.10.2018 11:45 007 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk Hrnčárek,
4.10.2018 12:15 008 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Příhoda Vojtěch,
4.10.2018 12:45 009 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Kopřivnice - Mniší Petřek Jaromír,
4.10.2018 13:15 010 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Emila Zátopka B Hrnčárek Matěj,

2.kolo

7.11.2018 00:00 011 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Emila Zátopka B Petřek Jaromír,
7.11.2018 00:30 012 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Příhoda Vojtěch,
7.11.2018 01:00 013 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší Labounek Tadeáš,
7.11.2018 01:30 014 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ a MŠ Ženklava Petřek Jaromír,
7.11.2018 02:00 015 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ a MŠ Štramberk Příhoda Vojtěch,
7.11.2018 02:30 016 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B Labounek Tadeáš,
7.11.2018 03:00 017 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Foret Jan,
7.11.2018 03:30 018 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Kopřivnice - Mniší Labounek Tadeáš,
7.11.2018 04:00 019 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ a MŠ Ženklava Příhoda Vojtěch,
7.11.2018 04:30 020 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk Petřek Jaromír,

3. kolo

6.12.2018 09:00 021 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk Petřek Jaromír,
6.12.2018 09:30 022 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ a MŠ Ženklava Foret Jan,
6.12.2018 10:00 023 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Kopřivnice - Mniší Foral Filip,
6.12.2018 10:30 024 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B Petřek Jaromír,
6.12.2018 11:00 025 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Foret Jan,
6.12.2018 11:30 026 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ a MŠ Štramberk Foral Filip,
6.12.2018 12:00 027 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ a MŠ Ženklava Petřek Jaromír,
6.12.2018 12:30 028 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší Foret Jan,
6.12.2018 13:00 029 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Emila Zátopka B Foral Filip,
6.12.2018 13:30 030 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Petřek Jaromír,

4,kolo

24.1.2019 08:45 031 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Foret Jan,
24.1.2019 09:15 032 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ a MŠ Štramberk Foral Filip,
24.1.2019 09:45 033 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Kopřivnice - Mniší Labounek Tadeáš,
24.1.2019 10:15 034 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Ženklava Petřek Jaromír,
24.1.2019 10:45 035 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Emila Zátopka B Foret Jan,
24.1.2019 11:15 036 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Foral Filip,
24.1.2019 11:45 037 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Štramberk Labounek Tadeáš,
24.1.2019 12:15 038 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Kopřivnice - Mniší Petřek Jaromír,
24.1.2019 12:45 039 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ a MŠ Ženklava Labounek Tadeáš,
24.1.2019 13:15 040 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B Foret Jan,

5. kolo

7.3.2019 09:00 041 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ a MŠ Ženklava Foret Jan,
7.3.2019 09:30 042 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B Hrnčárek Matěj,
7.3.2019 10:00 043 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Labounek Tadeáš,
7.3.2019 10:30 044 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Kopřivnice - Mniší Foret Jan,
7.3.2019 11:00 045 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ a MŠ Štramberk Hrnčárek Matěj,
7.3.2019 11:30 046 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Ženklava Labounek Tadeáš,
7.3.2019 12:00 047 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Emila Zátopka B Foret Jan,
7.3.2019 12:30 048 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Hrnčárek Matěj,
7.3.2019 13:00 049 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší Foret Jan,
7.3.2019 13:30 050 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ a MŠ Štramberk Labounek Tadeáš,

6. kolo

11.4.2019 09:00 051 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ Kopřivnice - Mniší Hrnčárek Matěj,
11.4.2019 09:30 052 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Emila Zátopka B Labounek Tadeáš,
11.4.2019 10:00 053 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ a MŠ Štramberk Petřek Jaromír,
11.4.2019 10:30 054 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ a MŠ Ženklava Hrnčárek Matěj,
11.4.2019 11:00 055 ZŠ a MŠ Štramberk - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Labounek Tadeáš,
11.4.2019 11:30 056 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ Kopřivnice - Mniší Petřek Jaromír,
11.4.2019 12:00 057 ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice - ZŠ Emila Zátopka B Hrnčárek Matěj,
11.4.2019 12:30 058 ZŠ a MŠ Ženklava - ZŠ a MŠ Štramberk Labounek Tadeáš,
11.4.2019 13:00 059 ZŠ Emila Zátopka B - ZŠ a MŠ Ženklava Petřek jaromír,
11.4.2019 13:30 060 ZŠ Kopřivnice - Mniší - ZŠ Svaté Zdislavy Kopřivnice Hrnčárek Matěj,