Rozpis ligy KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené

1.turnaj KŠL 1.-3.třídy

3.11.2017 08:00 001 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3.11.2017 08:30 002 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
3.11.2017 09:00 003 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
3.11.2017 09:30 004 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
3.11.2017 10:00 005 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
3.11.2017 10:30 006 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída

1.turnaj KŠL 4.-5.třídy

3.11.2017 08:30 007 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
3.11.2017 09:00 008 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
3.11.2017 09:30 009 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
3.11.2017 10:00 010 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
3.11.2017 10:30 011 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
3.11.2017 11:00 012 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída

2.turnaj KŠL 1.-3.třídy

1.12.2017 08:30 013 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
1.12.2017 09:00 014 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
1.12.2017 09:30 015 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
1.12.2017 10:00 016 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
1.12.2017 10:30 017 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
1.12.2017 11:00 018 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída

2.turnaj KŠL 4.-5.třídy

1.12.2017 09:00 019 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
1.12.2017 09:30 020 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
1.12.2017 10:00 021 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
1.12.2017 10:30 022 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
1.12.2017 11:00 023 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
1.12.2017 11:30 024 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída

3.turnaj KŠL 4.-5.třídy

16.3.2018 08:00 031 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
16.3.2018 08:30 032 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16.3.2018 09:00 033 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
16.3.2018 09:30 034 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
16.3.2018 10:00 035 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
16.3.2018 10:30 036 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída

3.turnaj KŠL 1.-3.třídy

16.3.2018 08:30 025 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
16.3.2018 09:00 026 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
16.3.2018 09:30 027 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
16.3.2018 10:00 028 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
16.3.2018 10:30 029 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
16.3.2018 11:00 030 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída

4.turnaj KŠL 1.-3.třídy

20.4.2018 08:30 037 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
20.4.2018 09:00 038 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20.4.2018 09:30 039 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
20.4.2018 10:00 040 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
20.4.2018 10:30 041 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
20.4.2018 11:00 042 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída

4.turnaj KŠL 4.-5.třídy

20.4.2018 09:00 043 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
20.4.2018 09:30 044 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
20.4.2018 10:00 045 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
20.4.2018 10:30 046 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
20.4.2018 11:00 047 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
20.4.2018 11:30 048 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída

1.turnaj KŠL 1.-3.třídy

2.11.2018 08:30 049 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2.11.2018 09:00 050 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2.11.2018 09:30 051 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
2.11.2018 10:00 052 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
2.11.2018 10:30 053 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
2.11.2018 11:00 054 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída

1.turnaj KŠL 4.-5.třídy

2.11.2018 08:30 055 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
2.11.2018 09:00 056 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
2.11.2018 09:30 057 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
2.11.2018 10:00 058 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
2.11.2018 10:30 059 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
2.11.2018 11:00 060 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída

2.turnaj KŠL 4.-5.třídy

7.12.2018 08:00 067 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
7.12.2018 08:30 068 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
7.12.2018 09:00 069 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
7.12.2018 09:30 070 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
7.12.2018 10:00 071 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
7.12.2018 10:30 072 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída

2.turnaj KŠL 1.-3.třídy

7.12.2018 08:30 061 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7.12.2018 09:00 062 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7.12.2018 09:30 063 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
7.12.2018 10:00 064 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
7.12.2018 10:30 065 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
7.12.2018 11:00 066 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída

3.turnaj KŠL 4.-5.třídy

22.3.2019 08:30 083 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
22.3.2019 09:00 084 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
22.3.2019 09:30 085 Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
22.3.2019 10:00 086 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
22.3.2019 10:30 087 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
22.3.2019 11:00 088 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
22.3.2019 11:30 089 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
22.3.2019 12:00 090 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
22.3.2019 12:30 091 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
22.3.2019 13:00 092 Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída

3.turnaj KŠL 1.-3.třídy

22.3.2019 09:00 073 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
22.3.2019 09:30 074 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
22.3.2019 10:00 075 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22.3.2019 10:30 076 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22.3.2019 11:00 077 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
22.3.2019 11:30 078 Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
22.3.2019 12:00 079 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
22.3.2019 12:30 080 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
22.3.2019 13:00 081 Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
22.3.2019 13:30 082 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída

4.turnaj KŠL 4.-5.třídy

26.4.2019 08:30 103 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
26.4.2019 09:00 104 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
26.4.2019 09:30 105 Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
26.4.2019 10:00 106 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
26.4.2019 10:30 107 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
26.4.2019 11:00 108 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
26.4.2019 11:30 109 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
26.4.2019 12:00 110 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
26.4.2019 12:30 111 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
26.4.2019 13:00 112 Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída

4.turnaj KŠL 1.-3.třídy

26.4.2019 09:00 093 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
26.4.2019 09:30 094 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
26.4.2019 10:00 095 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
26.4.2019 10:30 096 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
26.4.2019 11:00 097 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
26.4.2019 11:30 098 Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
26.4.2019 12:00 099 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
26.4.2019 12:30 100 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
26.4.2019 13:00 101 Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
26.4.2019 13:30 102 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída

5.turnaj KŠL 4.-5.třídy

24.5.2019 08:30 123 Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
24.5.2019 09:00 124 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
24.5.2019 09:30 125 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
24.5.2019 10:00 126 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
24.5.2019 10:30 127 ZŠ Žižkov 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída
24.5.2019 11:00 128 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída
24.5.2019 11:30 129 ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída - ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída
24.5.2019 12:00 130 Zbraslavice 4.-5.třída - ZŠ Žižkov 4.-5.třída
24.5.2019 12:30 131 ZŠ Kamenná stezka 4.-5.třída - Zbraslavice 4.-5.třída
24.5.2019 13:00 132 ZŠ Jana Palacha 4.-5.třída - ZŠ T.G.Masaryka 4.-5.třída

5.turnaj KŠL 1.-3.třídy

24.5.2019 09:00 113 Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
24.5.2019 09:30 114 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
24.5.2019 10:00 115 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
24.5.2019 10:30 116 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
24.5.2019 11:00 117 ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída
24.5.2019 11:30 118 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída
24.5.2019 12:00 119 ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída - ZŠ Žižkov 1.-3.třída
24.5.2019 12:30 120 Zbraslavice 1.-3.třída - ZŠ Kamenná stezka 1.-3.třída
24.5.2019 13:00 121 ZŠ Žižkov 1.-3.třída - Zbraslavice 1.-3.třída
24.5.2019 13:30 122 ZŠ Jana Palacha 1.-3.třída - ZŠ T.G.Masaryka 1.-3.třída