Hrajte miniházenou
Soutěže mužů
|
Soutěže žen
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Školní ligy
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Kraj Vysočina
Královehradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Praha
Středočeský kraj
ČEZ CUP školní liga v miniházené 4-5..třída
Rozpis ligy
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo
5.kolo
6.kolo
7.kolo
1 kolo ročník 2018/19
3.kolo 4-5.třída 2018/19
KUTNOHORSKÁ školní liga miniházené
Poděbradská školní liga - mladší
Poděbradská školní liga - starší
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Ke stažení
Další Odkazy
Školní liga miniházené
Garant projektu za ČSH
Píší o Vás!
Videookénko
Archiv
Metodika
Veronika Friedelová
Škola
8. ZŠ Frýdek-Místek, ČS. armády 570
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2008
Počet startů
26
Počet branek
0
Starty
19.2. 19:45
Osmička A - Jedenáctka B
11 : 8
0 branek
13.12. 14:45
Šestka A - Osmička A
2 : 0
0 branek
13.12. 14:15
Osmička A - Šestka B
0 : 2
0 branek
4.12. 20:00
Jedenáctka A - Osmička A
6 : 6
0 branek
4.12. 16:30
Holky z dvojky - Osmička A
7 : 10
0 branek
15.5. 21:00
Paskov A - Osmička A
9 : 6
0 branek
15.5. 19:30
Osmička A - Parta z dvojky
14 : 2
0 branek
15.5. 16:30
Osmička A - Sedliště
9 : 6
0 branek
17.4. 17:30
Osmička A - Jedenáctka B
10 : 8
0 branek
17.4. 16:00
Šestka A - Osmička A
6 : 10
0 branek
17.4. 15:30
Jedenáctka A - Osmička A
10 : 2
0 branek
28.3. 15:45
Osmička A - Paskov A
6 : 2
0 branek
28.3. 14:45
Šestka A - Osmička A
2 : 12
0 branek
20.3. 22:00
Osmička A - Paskov A
7 : 3
0 branek
20.3. 19:30
Šestka A - Osmička A
3 : 8
0 branek
20.3. 17:00
Osmička A - Jedenáctka A
2 : 11
0 branek
13.2. 18:30
Jedenáctka B - Osmička A
12 : 1
0 branek
13.2. 17:00
Osmička A - Seštka A
1 : 8
0 branek
13.2. 16:00
Jedenáctka A - Osmička A
13 : 1
0 branek
13.2. 15:30
Osmička A - Šestka B
1 : 8
0 branek
19.12. 17:00
Osmička A - Paskov A
10 : 8
0 branek
19.12. 16:30
Parta z dvojky - Osmička A
16 : 9
0 branek
19.12. 15:30
Osmička A - Jedenáctka A
2 : 12
0 branek
24.11. 15:30
Osmička A - Šestka A
22 : 16
0 branek
17.10. 15:30
Osmička A - Šestka B
1 : 1
0 branek
17.10. 14:30
Šestka A - Osmička A
2 : 0
0 branek
Archivní záznamy hráče
0/2023
0/2022
0/2021
0/2020
0/2019
0/2018
0/2017
0/2016
2012/2015
1 kolo ročník 2018/19 - výsledky
Pyraně - Mimoni
--
Tygři z Borku - Bílý tygři
--
Draci - Buldoci
--
Mimoni - Buldoci
--
Bílý tygři - Draci
--
Pyraně - Tygři z Borku
--
Tygři z Borku - Mimoni
--
Draci - Pyraně
--
Buldoci - Bílý tygři
--
Mimoni - Bílý tygři
--
Pyraně - Buldoci
--
Tygři z Borku - Draci
--
Draci - Mimoni
--
Buldoci - Tygři z Borku
--
Bílý tygři - Pyraně
--
3.kolo 4-5.třída 2018/19 - rozpis
Draci - Buldoci
15.1. 12:30
HC Kobry - Draci
15.1. 15:00
Bílý tygři - HC Kobry
15.1. 16:30
HC Mělník - Tygři z Borku
15.1. 17:30
HC Kobry - Pyraně
15.1. 18:30
Bílý tygři - Mimoni
15.1. 20:00
Pyraně - Eriza
15.1. 20:30
Pyraně - Draci
16.1. 00:00
HC Mělník - Mimoni
16.1. 00:30
Tygři z Borku - Eriza
16.1. 01:00
Eriza - Buldoci
16.1. 02:00
Mimoni - Tygři z Borku
16.1. 02:30
HC Mělník - Bílý tygři
16.1. 04:00
Následující turnaje
1 kolo ročník 2018/19 - tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bílý tygři
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Buldoci
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Draci
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Mimoni
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Pyraně
5
0
0
0
0 : 0
0
1
Tygři z Borku
5
0
0
0
0 : 0
0
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
Trinet a.s.