24.2.2020 | admin otevřeno: 8481 x

Frýdecko-Místecké školní ligy

Kola školních lig ve Frýdku-Místku se již roztočila

Úvodní kola letošní Frýdecké ligy v miniházené

První dvě kola letošního roku proběhly opět v tělocvičně 11. ZŠ ve dnech 21.1. a 11.2. Turnaje se oba dny zúčastnila dvě družstva 11.ZŠ a dvě družstva 2.ZŠ. V prvním kole se nejvíce dařilo družstvu z 2. ZŠ.      A v kole druhém zvítězilo A družstvo 11. ZŠ. Hrálo se ve velmi přátelské atmosféře.

Místecká liga přivítala nového člena

Dne 14. 2. 2020 jsme uspořádali první kolo Místecké školní ligy. Přivítali jsme nového člena frýdecko-místecké házené, a to žáky ZŠ Skalice. Turnaj se uskutečnil v tělocvičně 6. ZŠ, která jako domácí celek předvedla velice kvalitní výkon a celý turnaj vyhrála. Žáci nováčka ze Skalice však nezůstali pozadu a vítěze potrápili.

Premium školní liga se naplno rozjela

Nadstavbová část frýdecko-místeckých školních lig je již dlouhodobě součástí házenkářského života ve městě. Do prvního kola se přihlásila družstva čtyř základních škol: ZŠ J. z Poděbrad, ZŠ ČSA F-M, 2. ZŠ, 6. ZŠ.

Utkání přinesla velice dramatické chvíle, spoustu branek a překvapení. Vítězem celého turnaje se stalo družstvo ze ZŠ ČSA F-M, které ve finále porazilo žáky ZŠ J. z Poděbrad. Třetí místo vybojovaly Holky z dvojky (dívčí družstvo 2. ZŠ).

Vítězům gratulujeme a těšíme se na další sportovní klání.