Míče na házenou

Školní ligy

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj

Dnes slaví

17.5.2019 | admin otevřeno: 1129 x

Mladoboleslavská ŠL

Už je dobojováno, ceny jsou rozdány. Ve středu 15. 5. se konal závěrečný turnaj školní ligy v mini házené. Ve čtyřech turnajích se vystřídalo přes 200 dětí. Jednotlivých turnajů se zúčastnilo 120 až 140 dětí ze 7.ZŠ, 8.ZŠ, z Mladé Boleslavi a základní školy z Bělé pod Bezdězem.

 

Jako v předešlých turnajích, tak i tento turnaj se hrál bez výsledků. Všechny děti na závěrečném vyhlášení obdržely zlaté medaile s velkou jedničkou, protože všechny děti byli dobré a většina z nich by se mohla zapojit v oddílech házené. Nezůstalo jen u medailí, ale každé dítě dostalo několik drobných cen. Školy obdržely poháry a diplomy. Celý projekt ,,házená do škol'' ukázal, že mini házená do škol patří a hlavně děti baví.

Aby celý projekt mohl proběhnout, patří dík ředitelům škol, za podporu projektu. Učitelům a členům oddílu v házené z Mladé Boleslavi a v Bělé pod Bezdězem, za organizaci při hodinách tělesné výchovy a při turnajích.

Poděkování patří i těm, kteří se podíleli na této akci. Je to Statutární město Mladá Boleslav, které umožnilo odehrát turnaje v městské sportovní hale, ČSH, za sportovní vybavení do škol, SKSH, za příspěvek na dopravu do Bělé pod Bezdězem, Olympijskému výboru, Lion sportu a oddílům házené v Mladé Boleslavi a Bělé pod Bezdězem, kteří věnovali ceny do turnaje. Všem patří velké poděkování.

Děti se těší na druhý ročník školní ligy a organizátoři mají přání zapojení dalších škol.

Radovan Kábrt

Mladá Boleslav