17.5.2019 | admin otevřeno: 1128 x

Mladoboleslavská ŠL

Už je dobojováno, ceny jsou rozdány. Ve středu 15. 5. se konal závěrečný turnaj školní ligy v mini házené. Ve čtyřech turnajích se vystřídalo přes 200 dětí. Jednotlivých turnajů se zúčastnilo 120 až 140 dětí ze 7.ZŠ, 8.ZŠ, z Mladé Boleslavi a základní školy z Bělé pod Bezdězem.

 

Jako v předešlých turnajích, tak i tento turnaj se hrál bez výsledků. Všechny děti na závěrečném vyhlášení obdržely zlaté medaile s velkou jedničkou, protože všechny děti byli dobré a většina z nich by se mohla zapojit v oddílech házené. Nezůstalo jen u medailí, ale každé dítě dostalo několik drobných cen. Školy obdržely poháry a diplomy. Celý projekt ,,házená do škol'' ukázal, že mini házená do škol patří a hlavně děti baví.

Aby celý projekt mohl proběhnout, patří dík ředitelům škol, za podporu projektu. Učitelům a členům oddílu v házené z Mladé Boleslavi a v Bělé pod Bezdězem, za organizaci při hodinách tělesné výchovy a při turnajích.

Poděkování patří i těm, kteří se podíleli na této akci. Je to Statutární město Mladá Boleslav, které umožnilo odehrát turnaje v městské sportovní hale, ČSH, za sportovní vybavení do škol, SKSH, za příspěvek na dopravu do Bělé pod Bezdězem, Olympijskému výboru, Lion sportu a oddílům házené v Mladé Boleslavi a Bělé pod Bezdězem, kteří věnovali ceny do turnaje. Všem patří velké poděkování.

Děti se těší na druhý ročník školní ligy a organizátoři mají přání zapojení dalších škol.

Radovan Kábrt

Mladá Boleslav