img

POLANKA CHILDREN´S CUP 2018

V pátek 8. 6. 2018 proběhl v Polance nad Odrou velký miniházenkářský turnaj. Byla to taková malá oslava úspěšného školního roku 2017/2018. Na fotbalovém hřišti u naší Základní školy se ve třech kategoriích (A- 1. -2. třída, B 3.-4. třída, C 5. třída) utkali žáci prvního stupně ZŠ z Ostravy, Staré Vsi, Opavy, Havířova a Šenova a Pezinku.

Celý článek
img

Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené

v pondělí 4.6.2018 se na venkovních hřištích Základní školy Konečná v Havlíčkově Brodě uskutečnil druhý jarní turnaj Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené, kterého se zúčastnili žáci a žákyně ze 2. tříd přihlášených základních škol s následujícím rozdělením

Celý článek
img

Zuberské školní ligy miniházené

Ve středu 30. 5. a ve čtvrtek 31. 5. 2018 proběhly v Zuberské ROBE Aréně poslední 4 letošní turnaje zuberských školních lig. V celém roce se do Zuberské školní ligy 'A' a Zuberské školní ligy 'B' zapojily první až čtvrté ročníky základních škol ze Zubří, Poličné, Vidče, Dolní Bečvy, Zašové a Valašské Bystřice.

Celý článek
img

Mělnická ŠL - Finálové kolo úspěšně za námi

V úterý 29. 5. 2018 proběhlo poslední kolo Mělnické školní ligy v miniházené v letošním školním roce 2017/18.

Celý článek
img

Turnaj OPEN 2018 pražské školní ligy miniházené zná už své vítěze

Za účasti 24 pražských škol v kategorii starších dětí ze 4. - 5. tříd a 22 škol ve druhé kategorii, což jsou děti z 1. - 3. tříd, které se ve středu 30. 5. sešli v areálu TJ Astra Praha, které nabídlo skoro domácí prostředí, ochota a výpomoc personálu je na jedničku s hvězdičkou, výborné občerstvení a doplňování pitného režimu pro všechny po celý den zajišťovalo Bistro přímo na Astře.

Celý článek
img

Polanecká školní liga – závěrečný turnaj

V Polance nad Odrou se uskutečnil poslední turnaj školní ligy 22. 5. 2018. Turnaj se nesl v duchu závěru roku a přípravy na nadcházející POLANKA CHILDREN´S CUP 2018. Všichni pilně trénovali střelbu, přihrávku a chytání v brance. Jedno hřiště jsme nechali dětem volně v závěru k dispozici a děti si vytvořili smíšená družstva z různých škol. Vůbec nevadilo, když se na hřišti potkali 5 na 3, nebo 7 na 7. Byla to zábava, legrace a úúúúúsměv na tváři malých házenkářů.

Celý článek
img

Zuberské školní ligy miniházené

Ve středu 9. 5. 2018 a v pátek 11. 5. 2018 proběhla další kola turnajů Zuberské školní ligy 'A' i Zuberské školní ligy 'B'. Opět se celý turnaj odehrál již na palubovce zrekonstruované zuberské ROBE arény. Oba turnaje byly provázeny nadšením a i když se již tradičně nepočítá skóre, tak děti předváděly bojovné výkony plné krásných akcí. Po závěrečném předání odměn a poděkování nám hráči a hráčky přislíbili účast na dalších turnajích, na které se i my moc těšíme.

Celý článek
img

Vsetínská ŠL v miniházené

Dne 22.5.2018 v hale na Lapači skončil další ročník Vsetínských škol v házené pod záštitou KH Vsetín. Turnaje se zúčastnili tyto školy: Vsetín- Ohrada ,Vsetín- Rokytnice, Vsetín-Integra, Vsetín -Sychrov ,Huslenky a Hovězí a to v kategorii dívek a chlapců.

Celý článek
img

Školní liga – Centrum handbal liga

Termín: 22. 05. 2018 3. kolo školní ligy jaro 2018. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev ve dvou kategoriích.

Celý článek
img

Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené

V pondělí 21.5.2018 se na venkovních hřištích Základní a mateřské školy Wolkerova v Havlíčkově Brodě uskutečnil první jarní turnaj Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené, kterého se zúčastnili žáci a žákyně ze 3. tříd přihlášených základních škol s následujícím rozdělením:

Celý článek