img

Zuberské školní ligy

Ve čtvrtek se konal v pořadí už druhý turnaj zuberských školních lig miniházené. Tentokrát do zuberské haly zavítaly družstva složené z žáků prvního a také druhého ročníku.

Celý článek
img

Miniházená v Opavě

V úterý 5. 11. 2019 proběhlo 1. kolo miniházené školních družin okresu Opava za účasti ŠD Šrámkova, ŠD Vrchní, ŠD Mařádkova, ŠD Slavkov, ŠD Otická.

Celý článek
img

Druhý ročník Mladoboleslavské školní ligy v miniházené

Druhý ročník školní ligy byl zahájen 6. 11. 2019 prvním turnajem v městské sportovní hale. Do nového ročníku se přihlásily dvě nové školy a to druhá základní škola a třetí základní škola. Dalšími přihlášeními školami jsou sedmá a osmá základní škola a škola z Bělé pod Bezdězem.

Celý článek
img

Druhý podzimní turnaj Lipské školní ligy

V pondělí 4. 11. 2019 se ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě uskutečnil druhý podzimní turnaj Lipské školní ligy.

Celý článek
img

Školní liga v házené v Rožnově pro druhý ročník ZŠ

Osm družstev dětí z druhých tříd ZŠ se zúčastnilo turnaje Školní ligy v házené dne 1. 11. 2019 v tělocvičně ZŠ Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm.

Celý článek
img

2. kolo Lašské a Beskydské školní ligy

Čtvrtek 24. 10. 2019 a pátek 25. 10. 2019 se na hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici uskutečnilo 2. kolo Beskydské a Lašské školní ligy miniházené ročníku 2019 - 20.

Celý článek
img

První podzimní turnaj Lipské školní ligy

v pondělí 21. 10. 2019 se ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě uskutečnil první podzimní turnaj Lipské školní ligy v miniházené v novém školní roce.

Celý článek
img

Polanecká školní liga 3

Ve středu 23.10.2019 se uskutečnil první turnaj Polanecké školní ligy 3. turnaje se zúčastnilo 10 družstev z druhých a třetích tříd.

Celý článek
img

Polanecká školní liga II

16. 10. proběhl v Polance n.O. první turnaj Polanecké školní ligy II. za účasti ZŠ a MŠ Polanka n.O., ZŠ Z.Škarvady, ZŠ Pokorného a ZŠ a MŠ Stará Ves n.O..

Celý článek
img

Zuberské školní ligy

V úterý 22. 10. 2019 se uskutečnil letos první turnaj zuberských školních lig. Na rozjezd k nám zavítaly družstva složená z žáků čtvrtých tříd.

Celý článek