29.4.2019 | admin otevřeno: 2356 x

Frýdek-Místek žije miniházenou

Ve Frýdku-Místku pokračujeme dalšími koly školních lig v miniházené. Dále pokračují Frýdecká, Místecká i Premium školní liga.

Frýdecká liga pokročila svým druhým kolem a přivítala své účastníky v klasickém areálu ZŠ Jiřího z Poděbrad. Setkala se zde družstva 2. ZŠ a 11. ZŠ. Ve svých soubojích ukázala nejen kvalitu, ale i bojovnost. Soutěže se účastní i jediné dívčí družstvo, které se pravidelně v soutěži umísťuje na prvních místech. Bylo tomu i nyní. Na prvním místě se umístilo A družstvo domácí 11. ZŠ. Druhé místo obsadilo družstvo Holky z dvojky a na třetím místě se umístilo družstvo, Kluci z dvojky.

Místecká liga svým druhým kolem přivítala své klasické účastníky, 6. ZŠ, 8. ZŠ a ZŠ Paskov. Zde své kvality potvrdila domácí 6. ZŠ a celý turnaj vyhrála. Na druhém místě se umístila 8. ZŠ a hosté z Paskova i přes bojovný výkon se umístili na třetím místě.

I nadstavbová Premium liga pokračovala již třetím kolem. Zde svou dominanci potvrdilo A družstvo 11. ZŠ. Překvapením bylo umístění 8. ZŠ, která potvrdila stoupající formu a umístila se na druhém místě. Na třetím místě se umístilo družstvo B 11. ZŠ.

V měsících květnu a červnu nás čekají velká finále všech soutěží. Budeme se těšit na velkou účast hráčů, ale i diváků a rodičů, kterým chceme poděkovat za svou obětavost při přípravě mladých sportovců.