12.3.2019 | admin otevřeno: 2101 x

Školní ligy v házené se naplno rozjely!!!

První kola školních soutěží v házené se naplno rozjela. Základní školy ve Frýdku uspořádali 4. 3. IV. kolo Frýdecké ligy. Místecké školy svou soutěž započaly již 28. 2. a nadstavbová soutěž Premium školní liga proběhla v předstihu již 13. 2. 2019.

Premium školní liga

Jako první se představuje nadstavbová Premium školní liga. Soutěže se zúčastnilo pět družstev. Dvě družstva z 11. ZŠ a 6. ZŠ a jedno družstvo 8. ZŠ.

Svou dominanci potvrdilo A družstvo 6. ZŠ, které vyhrálo všechna utkání. Krásného výsledku dosáhla družstva 11. ZŠ, která obsadila 2. a 3. místo. Blahopřejeme.

Místecká školní liga

Základní školní liga místeckých škol se uskutečnila ve sportovní hale na ulici Pionýrů, kde můžeme vídat extraligové hráče. Žáci ukázali své pokroky a klání byla velice bojovná.

První místo uhájilo domácí A družstvo 6. ZŠ. V těsném závěsu o pouhé skóre se na 2. místě umístili žáci 8. ZŠ. Těšíme se na další vyrovnaná utkání.

Frýdecká školní liga

Jako poslední představujeme Frýdeckou školní ligu, která svým pozdním termínem zakončuje naši reportáž. Svou kvalitou však patří na první příčky. Zde se utkali žáci 11. ZŠ a 2. ZŠ.

Všechna klání byla vyrovnaná. Avšak nejlepších výsledků dosáhlo A družstvo 11. ZŠ, v závěsu jim sekundovaly „Holky z dvojky“.