Míče na házenou

Školní ligy

Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Kraj Vysočina Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Praha Středočeský kraj Ústecký kraj Zlínský kraj

Dnes slaví

28.5.2018 | admin otevřeno: 5067 x

Zuberské školní ligy miniházené

Ve středu 9. 5. 2018 a v pátek 11. 5. 2018 proběhla další kola turnajů Zuberské školní ligy 'A' i Zuberské školní ligy 'B'. Opět se celý turnaj odehrál již na palubovce zrekonstruované zuberské ROBE arény. Oba turnaje byly provázeny nadšením a i když se již tradičně nepočítá skóre, tak děti předváděly bojovné výkony plné krásných akcí. Po závěrečném předání odměn a poděkování nám hráči a hráčky přislíbili účast na dalších turnajích, na které se i my moc těšíme.

 

   Dalšími turnaji ve středu 23. 5. 2018 a ve čtvrtek 24. 5. 2018 pokračovaly Zuberská školní liga "A" a také liga "B". V každé lize se nám tentokrát představilo opět mnoho šikovných sportovců. Celkem jsme tak rozpohybovali přes sto dětí. Turnaj se odehrál v zuberské ROBE aréně. Domácí družstva přišli povzbudit žáci z ostatních tříd, jenž si turnaj šli okoukat a možná se právě oni zúčastní v dalším kole školní ligy. Za takto bouřlivé atmosféry hnali své svěřence nejen školní trenéři, ale i rodiče, kteří měli čas a chuť vidět své favority na hřišti. Při zakončení všechna družstva obdžela sladkou odměnu. V podobě radosti dětí a jejich nadšení z toho, že mohou přijet i na další turnaj jsme se dočkali odměny i my organizátoři.

 

Za HC Zubří

Matěj Šustáček