img

Vsetínské školní ligy v miniházené

Dne 13. 11. 2018 se na Vsetíně v hale na Lapači uskutečnil další turnaj Vsetínské školní ligy v házené, tentokrát pro žáky a žákyně třetích tříd. Turnaje se zúčastnilo zhruba 130 dětí.

Celý článek
img

Hradišťská ŠL

12. 11. 2018 se odehrál již druhý turnaj Hradišťské školní ligy tentokrát v ZŠ SPORTOVNÍ.

Celý článek
img

Turnaj zuberských školních lig

Ve čtvrtek 8. 11. jsme v zuberské hale připravili další turnaj školních lig miniházené. Tentokrát si přijeli zasoutěžit nejmladší žáci prvních a druhých ročníků.

Celý článek
img

Ve Frýdku-Místku se otevřely školní ligy

Koncem října se rozjely ve Frýdku-Místku školní ligy. Pro letošní sezónu se nám podařilo zajistit tři soutěže Frýdeckou, Místeckou a Premium školní ligu.

Celý článek
img

Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené

V pondělí 5.11.2018 se ve sportovní hale v Havlíčkově Brodě uskutečnil první podzimní turnaj Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené, kterého se zúčastnili žáci a žákyně ze 3. tříd přihlášených základních škol s následujícím rozdělením:

Celý článek
img

Porubská školní liga kategorie 4.-5.tříd

Tento čtvrtek byla zahájena Porubská školní liga kategorie 4.-5.tř., které se letos účastní pouze tři školy a to ZŠ Komenského, ZŠ Hrdličky a ZŠ Monty.

Celý článek
img

2. kolo Lašské a Beskydské školní ligy

Ve středu 7. 11. 2018 a ve čtvrtek 8. 11. 2018 se na ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici uskutečnilo 2. kolo Beskydské a Lašské školní ligy miniházené ročníku 2018 -19. Bylo k vidění mnoho usměvavých tváří, které se bavily miniházenou. Soupeření mezi družstvy se nesly v přátelském duchu. Na závěr byli účastníci sladce odměněni. Všichni zúčastnění přislíbili účast ve třetím kole.

Celý článek
img

Zahájen již 11.ročník KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY

V pátek 2. listopadu 2018 byl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici rozehrán úvodním turnajem již 11. ročník KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené 4+1.

Celý článek
img

Polanecká školní liga III

V úterý 6. 11. 2018 se uskutečnil první turnaj Polanecké školní ligy III. Poprvé na turnaji byli žáci ze ZŠ J. Valčíka.

Celý článek
img

Zuberské školní ligy miniházené

Ve středu 31. 10. 2018 odstartovala v Zubří školní liga miniházené prvním turnajem. Turnaj se nesl v přátelském duchu a celé dopoledne holky i kluci soupeřili v zuberské hale.

Celý článek