img

Porubské ŠL

V březnu se uskutečnily dva turnaje Porubské školní ligy. 7. 3. 2019 pro 4. - 5. třídy, a 21. 3. 2019 pro 1. - 3. třídy. U starších dominovala ZŠ Monty school, u mladších byly šikovnější děti ze ZŠ Komenského. Ale výsledky nebyly důležité, hlavně, že házená děti bavila.

Celý článek
img

Velkomeziříčská a Měřínská školní liga v miniházené

Regionální školní ligy v miniházené jsou v plném proudu i na Vysočině. DÓZA - středisko volného času Velké Meziříčí ve spolupráci s TJ Sokol Velké Meziříčí uspořádala v letošní sezóně již 3. kolo školních lig v tamní házenkářské hale. Každého kola probíhajícího vždy ve dvou dnech se účastnilo na 120 dětí ZŠ. Hraje se ve dvou kategoriích, 1.-3. třídy a 4.-5.třídy, systém každý s každým.

Celý článek
img

Kuřimská školní liga

Kuřimská školní liga zakončila letošní ročník finálovým turnajem plný emocí a doslova heroických sportovních výkonů dětí.

Celý článek
img

Děčínská školní liga

Děčínská ŠL byla rozehrána.

Celý článek
img

Opavská liga ŠD

Ve čtvrtek 21. 3. 2019 v odpoledních hodinách proběhlo v tělocvičnách ZŠ Šrámkova 3. kolo Opavské ligy školních družin za pomoci mladých házenkářů sk p.em.a. Opava. Na hřišti se potkalo 7 družstev a bylo vstřeleno celkem 209 gólů do sítí branek. Všichni hráči i hráčky na tom mají svůj velký podíl, protože souhra všech byla skvělá.

Celý článek
img

Školní liga v házené - 2. ročník ZŠ – Rožnov pod Radhoštěm

Družstva Rožnovské a Radhošťské školní ligy se zúčastnila dalšího turnaje Školní ligy v házené dne 13. 3. 2019 na hale SŠIEŘ v Rožnově pod Radhoštěm. Pro žáky druhého ročníku tak bylo možné rozdělit palubovku běžného velkého hřiště na házenou na dvě menší hřiště a sehrát tak vyšší počet patnácti-minutových utkání ve dvou skupinách, po kterých následovala utkání o umístění.

Celý článek
img

Mělnická školní liga v miniházené 4+1

V úterý 12.3. dorazilo 70 dětí ze čtyř mělnických škol na předposlední kolo školní ligy v miniházené 4+1. Tentokrát se zúčastnilo 9 družstev, bohužel nám onemocnění skolilo několik učitelek i účastníků školní ligy.

Celý článek
img

Školní ligy v házené se naplno rozjely!!!

První kola školních soutěží v házené se naplno rozjela. Základní školy ve Frýdku uspořádali 4. 3. IV. kolo Frýdecké ligy. Místecké školy svou soutěž započaly již 28. 2. a nadstavbová soutěž Premium školní liga proběhla v předstihu již 13. 2. 2019.

Celý článek
img

5. kolo Lašské a Beskydské školní ligy

Čtvrtek 7. 3. 2019 a pátek 8. 3. 2019 pokračovala školní liga miniházené turnaji Beskydské a Lašské školní ligy. Turnaje se uskutečnily ve sportovní hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici. Po celý čas turnaje zavládla radost a nadšení ze hry. Na závěr byli všichni účastníci sladce odměněni.

Celý článek
img

Mostecká ŠL 4 + 1

Březnové slunce má krátké ruce, ale to neplatí o malých házenkářích.

Celý článek