img

Školní liga – Centrum handbal liga

Termín: 22. 05. 2018 3. kolo školní ligy jaro 2018. Turnaje se zúčastnilo 7 družstev ve dvou kategoriích.

Celý článek
img

Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené

V pondělí 21.5.2018 se na venkovních hřištích Základní a mateřské školy Wolkerova v Havlíčkově Brodě uskutečnil první jarní turnaj Havlíčkobrodské školní ligy v miniházené, kterého se zúčastnili žáci a žákyně ze 3. tříd přihlášených základních škol s následujícím rozdělením:

Celý článek
img

Závěrečné společné 6. kolo Lašské a Beskydské školní ligy miniházené

V pondělí 21. 5. 2018 se na hale ZŠ Emila Zátopka v Kopřivnici uskutečnilo 6. kolo Beskydské a Lašské školní ligy miniházené. Pozvána byla všechna družstva obou školních lig. Šlo o to, zahrát si společně s družstvy, se kterými se nestřetly během roku. Bylo to urputné soupeření celků s novými protivníky. Nebyl důležitý výsledek v utkání, ale zábava a zápal pro hru. Všem se turnaj líbil a přislíbili v novém ročníku účast. Také bylo potěšující navázání nových vztahů a kamarádství. Po odehrání celého turnaje všichni účastníci dostali sladkou odměnu.

Celý článek
img

MORAVIA HANDBALL ACTIVITY

Dne 18.5.2018 se uskutečnil pátý turnaj školní ligy Moravia Handball Activity. Po měsíci jsme se tentokrát všichni sešli na ZŠ Marie Pujmanové v Havířově, opět za účasti pěti škol a celkem deseti družstev.Tento turnaj se vyjímečně nehrál v hale,ale venku.

Celý článek
img

Opavské ligy ŠD - Finále je tady!!!

17. květen 2018 byl ve znamení miniházené v Opavě. V tělocvičnách ZŠ Šrámkova proběhlo finále Opavské ligy ŠD. Dnešní odpoledne bylo výjimečné tím, že nás čekalo vyhlášení vítězů, rozdání pohárů a medailí.

Celý článek
img

Závěrečný turnaj školní ligy v miniházené 2017-2018

Dne 11. května 2018 se uskutečnil již 6. ročník školní ligy v Miniházené za účasti ZŠ Náměstí, ZŠ Východní, IZŠ Karlova, ZŠ Bratislavská a ZŠ Dolní Podluží..

Celý článek
img

MOSTECKÁ ŠKOLNÍ LIGA 4 + 1 2017/2018

„Hemžení prvňáku a druháku na házenkářské palubovce“

Celý článek
img

Havlíčkobrodská školní liga v miniházené

V pondělí 7.5.2018 pokračovala v havlíčkobrodské sportovní hale druhým jarním turnajem Lipská školní liga v miniházené, které se zúčastnili žáci a žákyně ze 4. tříd přihlášených základních škol s následujícím rozdělením. Více v článku.

Celý článek
img

Kutnohorská školní liga v miniházené dohrána.

Ve čtvrtek 10.května proběhl na venkovním hřišti házené v Tyršově ulici na Žižkově poslední, v pořadí pátý turnaj 10.ročníku KUTNOHORSKÉ ŠKOLNÍ LIGY v miniházené.

Celý článek
img

Nový originální projekt kuřimsko-velkomeziříčské meziregionální školní ligy se vydařil.

Finálovým turnajem v kuřimské nafukovací hale skončil 1. ročník meziregionální školní ligy, kde nejlepší týmy z kuřimské školní ligy měří síly se třemi základními školami z Velkého Meziříčí. Tento projekt přerostl hranici dvou krajů.

Celý článek